Som ni säkert har märkt så har det varit ganska tyst på bloggen ett tag, närmare bestämt i en vecka ungefär. Anledningen till det är att jag varit på semester i Egypten och valde då att koppla av till max.
Nu är jag tillbaka i kalla underbara Sverige efter en skön semester, är utvilad till tusen. Men jag vet att jag har missat en del under den här veckan. Vad har jag missat? Jag tänkte kolla med er, ni kanske kan uppdatera mig om vad som hänt i fotbollsväg?
Har ni spelat matcher, cuper, fått ny tränare, lagkamrater osv osv ? Skriv i kommentarsfältet, vill uppdatera mig så tveka inte att skriva några rader.
//Rudy Alvarado
ett tips till dig ifall du inte vill förlora följare på din blogg
säg till nästa gång du åker på semester (du behöver inte säga vart) men så att dina följare får reda på varför det är så tyst
I agree with you arsenal !!!!! And Merry Christmas <3
jo du har missat en sak, du har glömt att det är jul.
Absolut inte missat det, kommer ett inlägg om det lagom till Kalle Anka :). Hoppas ni har det mysigt hos er också, har ni mycket snö i Angered? Här är det nästan snökaos 🙂 God Jul!
Jag har hört att qviding har flyttar upp några från deras ungdomslag till A-laget
riktigt fattig blogg först säger du att du vart på semester o inte kunnat skriva o när du väl e tillbaka så skriver du inte då heller
rudy alKATASROrado
Vad tråkigt att du känner så men som du säkert har koll på så är säsongen över och det finns inte så mycket att skriva om. Men det kommer att bli en del nu framöver, kommer några cuper nu.
Är inte det en Warta-tröja som du är klädd i?
Nej nej, det är en BK Häcken tröja =)